10 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - Kerstmis / 3
2,19€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 12 x 15 cm - rood
4,09€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,41 € / st.0,41€ / st.1 verp. = 10 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 35x50 cmStof: OrganzaKleur:


5 stuks Organza zakken 35 x 50 cm - goud
4,29€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,86 € / st.0,86€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 22x30 cmStof: FluweelKleur:


5 stuks Fluweel zakken 22 x 30 cm - goud
8,19€ / verp.
1 verp. = 5 st.1,64 € / st.1,64€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 6x8 cmStof: KatoenKleur:


10 stuks Katoenen zakjes 6 x 8 cm - rood
2,69€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,27 € / st.0,27€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 22x30 cmStof: KatoenKleur:


Katoenen zakken 22 x 30 cm natuurlijke kleur - set van 3 - 100% katoen
4,29€ / verp.
1 verp. = 3 st.1,43 € / st.1,43€ / st.1 verp. = 3 st.
Beschrijving
Een kerstset van oogstrelende kerstzakjes met afmetingen 12 x 15 cm dat 10 stuks bevat.
Dit pakket is een van de vele door ons aangeboden zakjes die speciaal voor Kerstmis zijn ontworpen: de warme en felle kleuren springen meteen in het oog en worden geassocieerd met familiale warmte, liefde en een kleurrijke sfeer. Het kerstdesign ervan zet aan om er een aantal leuke dingen in te steken en we garanderen dat het de andere persoon nog extra aanmoedigt om het geschenk uit te pakken.
De kerstzakjes kondigen veel warme geschenken erin aan - misschien is het de gedroomde telefoon? Of dat heel vrouwelijk parfumset? Of misschien zijn dit die sportschoenen waarover ik het al een aantal maanden heb? Wat het ook zal zijn, het zal veel vreugde geven - en precies dat is in de kerstdagen het belangrijkste.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Decoratieve bedrukking | Ja |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 12 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis |
| Hoogte * | 15 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 11 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Klein |
| SKU | COB-1215-G.DZ-511 |
| EAN | 5903003410102 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
10 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - Kerstmis / 3
Stof: Organza, Formaat: 12x15 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice