5 stuks Organza zakken 26 x 35 cm - ecru
2,49€ / verp.
1 verp. = 5 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 15x20 cmStof: KatoenKleur:


1 stuk Jeans zakje 15 x 20 cm - blauw
0,79€ / verp.
1 verp. = 1 st.0,79 € / st.0,79€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 26x35 cmStof: Katoen, polyester, LinnenKleur:


1 stuk Linnenlook zak met print 26 x 35 cm - konijntje
4,39€ / verp.
1 verp. = 1 st.4,39 € / st.4,39€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 26x35 cmStof: OrganzaKleur: Bestseller


5 stuks Organza zakken 26 x 35 cm - wit
2,49€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,50 € / st.0,50€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 11x14 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 11 x 14 cm - roze
3,69€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,15 € / st.0,15€ / st.1 verp. = 25 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 30x40 cmStof: Katoen, polyester, LinnenKleur:


1 stuk Linnenlook zak met print 30 x 40 cm
4,89€ / verp.
1 verp. = 1 st.4,89 € / st.4,89€ / st.1 verp. = 1 st.
Beschrijving
Een pakket van 5 stuks grote organzazakjes met afmetingen 26 x 35 cm in de kleur ecru.
Het groot formaat van deze praktische set laat toe heel veel voorwerpen, ongeacht hun grootte, in te pakken. Hierdoor zijn deze grote organzazakjes heel praktisch: ze kunnen dienen om één groot geschenk (bijv. een fles goede alcohol voor een volwassene) of vele kleine dingen, bijv. een overvloed aan allerlei lekkernijen voor een kind.
Als je op zoek bent naar een universele inpakmanier, dan zijn de grote organzazakjes de perfecte oplossing - ze bieden veel ruimte en presenteren zich tegelijk heel elegant. Dit is een praktische verpakking die past bij elk soort inhoud.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Ecru |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 5 |
| Breedte * | 26 cm |
| Hoogte * | 35 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 29 - 30 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | ORB-2635-IVX-451 |
| EAN | 5902565682064 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
5 stuks Organza zakken 26 x 35 cm - ecru
Stof: Organza, Formaat: 26x35 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice