5 stuks Organza zakken 30 x 40 cm - ecru
3,59€ / verp.
1 verp. = 5 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 18x24 cmStof: Katoen, polyester, LinnenKleur:


1 stuk Zakje à la linnen met print 18 x 24 cm - natuurlijk / blauwe bloemen
0,89€ / verp.
1 verp. = 1 st.0,89 € / st.0,89€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur:


Jute zakjes met stippen - 12x15 cm, set van 10 - natuurlijk & feestelijk verpakt
6,19€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,62 € / st.0,62€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 35x50 cmStof: OrganzaKleur:


5 stuks Organza zakken 35 x 50 cm - bordeaux
4,29€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,86 € / st.0,86€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 9x12 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 9 x 12 cm - ecru
2,99€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,12 € / st.0,12€ / st.1 verp. = 25 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 8x10 cmStof: KatoenKleur: Bestseller


10 stuks Katoenen zakjes 8 x 10 cm - zwart
3,09€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,31 € / st.0,31€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
Een pakket van 5 stuks grote organzazakjes met afmetingen 30 x 40 cm in de kleur ecru.
Het groot formaat van deze praktische set laat toe heel veel voorwerpen, ongeacht hun grootte, in te pakken. Hierdoor zijn deze grote organzazakjes heel praktisch: ze kunnen dienen om één groot geschenk (bijv. een fles goede alcohol voor een volwassene) of vele kleine dingen, bijv. een overvloed aan allerlei lekkernijen voor een kind.
Als je op zoek bent naar een universele inpakmanier, dan zijn de grote organzazakjes de perfecte oplossing - ze bieden veel ruimte en presenteren zich tegelijk heel elegant. Dit is een praktische verpakking die past bij elk soort inhoud.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Ecru |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 5 |
| Breedte * | 30 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis |
| Hoogte * | 40 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 34 - 36 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | ORB-3040-IVX-451 |
| EAN | 5902565689155 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
5 stuks Organza zakken 30 x 40 cm - ecru
Stof: Organza, Formaat: 30x40 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice