Organzabeutel 15 x 20 cm (10 St.) - Weihnachten
5,49€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 7x9 cmStof: OrganzaKleur: -8%


25 stuks Organza zakjes 7 x 9 cm (SDB) - roze
2,49€Oorspronkelijke prijs was: 2,49€.2,29€Huidige prijs is: 2,29€.Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 2,29€.
Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 2,29€.
0,09€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 8x10 cmStof: FluweelKleur: -22%


10 stuks Fluwelen zakjes 8 x 10 cm - zwart - hartjes
5,13€Oorspronkelijke prijs was: 5,13€.3,99€Huidige prijs is: 3,99€.Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 3,99€.
Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 3,99€.
0,40€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 10x13 cmStof: Katoen, polyester, LinnenKleur: -11%


5 stuks Zakjes à la linnen met print 10 x 13 cm -natuurlijk / roze bloemen
1,89€Oorspronkelijke prijs was: 1,89€.1,69€Huidige prijs is: 1,69€.Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 1,69€.
Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 1,69€.
0,34€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 15x20 cmStof: JuteKleur: -19%


Zakjes in jute-look 15x20 cm met gouden stippen - rustieke en elegante cadeauverpakking
4,79€Oorspronkelijke prijs was: 4,79€.3,89€Huidige prijs is: 3,89€.Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 3,89€.
Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 3,89€.
0,78€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 12 cmStof: SatijnKleur: -29%


10 stuks Satijnen zakjes 12 x 15cm -Kerstmis- Lolly
10,89€Oorspronkelijke prijs was: 10,89€.7,69€Huidige prijs is: 7,69€.Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 7,69€.
Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 7,69€.
0,77€ / st.1 verp. = 10 st.
Productinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Decoratieve bedrukking | Ja |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 15 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis |
| Hoogte * | 20 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 16 - 18 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | COB-1520-WT.M-362 |
| EAN | 5902565687045 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
Organzabeutel 15 x 20 cm (10 St.) - Weihnachten
Stof: Organza, Formaat: 15x20 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
















Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice