10 stuks Organza zakjes 16 x 37 cm - ecru
4,19€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 9x12 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 9 x 12 cm - zilver
3,19€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,32 € / st.0,32€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 6x8 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 6 x 8 cm - zwart
2,49€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,10 € / st.0,10€ / st.1 verp. = 25 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 20x27 cmStof: KatoenKleur:


5 stuks Katoenen zakjes 20x27 cm met enkel koordje - natuurlijk, voor cadeaus
4,79€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,96 € / st.0,96€ / st.1 verp. = 5 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur: Bestseller


10 stuks Jute zakjes 12 x 15 cm - natuurlijke kleur
4,09€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,41 € / st.0,41€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 15x20 cmStof: JuteKleur:


5 stuks Jute zakjes 15 x 20 cm - rood
2,89€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,58 € / st.0,58€ / st.1 verp. = 5 st.Tijdelijk niet op voorraad
Beschrijving
De jeanszakjes zijn een fantastisch alternatief voor andere sachets en decoratieve zakken vervaardigd van bijv. organza, satijn of linnen. Ze zien er heel aantrekkelijk uit en zijn buitengewoon goed bestand tegen mechanische schade. Daarom kan men er allerhande persoonlijke artikelen zoals juwelen, elektronica en zelfs spaargeld in opbergen. Verkrijgbaar in de kleur en textuur van klassieke jeans zijn ze geschikt om gewassen en zelfs gestreken te worden! Deze zakjes zijn vervaardigd uit echte en originele jeans!
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Ecru |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 16 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis |
| Hoogte * | 37 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 31 - 32.5 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | ORB-1637-IVX-451 |
| EAN | 5902565681791 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
10 stuks Organza zakjes 16 x 37 cm - ecru
Stof: Organza, Formaat: 16x37 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice