10 stuks Jute zakjes 9 x 12 cm - lichtbruin
2,99€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 16x37 cmStof: Katoen, polyester, LinnenKleur:


1 stuk Zakje à la linnen met print 16 x 37 cm - natuurlijke kleur / rozen
0,99€ / verp.
1 verp. = 1 st.0,99 € / st.0,99€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 30x40 cmStof: Katoen, polyester, LinnenKleur:


1 stuk Linnenlook zak met print 30 x 40 cm -
3,89€ / verp.
1 verp. = 1 st.3,89 € / st.3,89€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 40x56 cmStof: NonwovenKleur:


Nonwoven kerstzakken met print - 40 x 56 cm, set van 3 stuks voor zakelijke geschenken
5,89€ / verp.
1 verp. = 3 st.1,96 € / st.1,96€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 11x14 cmStof: Katoen, polyester, LinnenKleur:


10 stuks Zakjes à la linnen met print 11 x 14 cm - natuurlijke kleur / rozen
3,79€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,38 € / st.0,38€ / st.1 verp. = 10 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 18x24 cmStof: SatijnKleur:


5 stuks Satijnen zakjes 18 x 24 cm - wit
2,19€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,44 € / st.0,44€ / st.1 verp. = 5 st.
Beschrijving
10 stuks jutezakjes in de kleur lichtbruin in het formaat 9 x 12 cm. De door ons aangeboden zakjes zijn vervaardigd van natuurlijke of synthetische jute, die gekenmerkt wordt door sterkte en het karakteristieke "touwtjesuitzicht". Beide stofzakjes absorberen vocht en geven vocht af, daarom verdragen ze goed variërende omgevingsomstandigheden.
Jutezakjes gaan uitstekend samen met natuurlijke decoraties, biovoeding, natuurlijke geuren en andere ecologische producten, waardoor ze perfect bijeenkomsten van het type vintage en evenementen gestileerd op een dorpsklimaat en een Oud-Pools traditioneel feest benadrukken.
Ons aanbod jutezakjes bevat eveneens modellen die speciaal in veel verschillende kleuren zijn geverfd, daardoor zal iedereen een jutezakje kunnen vinden dat ideaal voor hem is.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Jute |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk licht, Bruin |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 9 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis |
| Hoogte * | 12 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 9 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Klein |
| SKU | JUT-0912-L.BR-212 |
| EAN | 5902565687892 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
10 stuks Jute zakjes 9 x 12 cm - lichtbruin
Stof: Jute, Formaat: 9x12 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice