5 stuks Organza zakken 26 x 35 cm - donkerpaars
2,49€ / verp.
1 verp. = 5 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 13x18 cmStof: JuteKleur: Bestseller


10 stuks Jute zakjes 13 x 18 cm - natuurlijke kleur
4,99€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,50 € / st.0,50€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 30x40 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zak met print 30 x 40 cm - Kerstman
4,69€ / verp.
1 verp. = 1 st.4,69 € / st.4,69€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 11x20 cmStof: KatoenKleur:


10 stuks Katoenen zakjes 11 x 20 cm - wit
4,69€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,47 € / st.0,47€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 12x15 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 12 x 15 cm - goud
10,19€ / verp.
1 verp. = 10 st.1,02 € / st.1,02€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 30x40 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zak 30 x 40 cm - rood / rendier
3,59€ / verp.
1 verp. = 1 st.3,59 € / st.3,59€ / st.1 verp. = 1 st.
Beschrijving
Het universeel pakket van middelgrote organzazakjes in de kleur donkerpaars met maat 26 x 35 cm is een uitstekende manier voor de universele extra inrichting van jouw huis - de set bevat zelfs 5 stuks, jouw aankoop zal je dus lange tijd van dienst zijn telkens als je bijkomende plaats voor dingen nodig hebt.
De organzazakjes helpen je geschenken of cadeaus, zoals zoetigheden, cosmetica en parfums, in te pakken, ordenen eveneens allerhande snuisterijen zoals draadjes en knopen en voorkomen dat je waardevolle juwelen verliest - kortom, ze blijken nuttig te zijn in elk huis en op elke plek en ze kunnen gebruikt worden voor alles wat men zich maar kan verbeelden!
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Donkerpaars |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 5 |
| Breedte * | 26 cm |
| Hoogte * | 35 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 29 - 30 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | ORB-2635-DVL-141 |
| EAN | 5903003405764 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
5 stuks Organza zakken 26 x 35 cm - donkerpaars
Stof: Organza, Formaat: 26x35 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice