5 stuks Jute zakjes 15 x 20 cm - lichtbruin
2,89€ / verp.
1 verp. = 5 st.| Beschikbare kortingen | Prijs voor dit product |
|---|---|
| Bestelling boven: 50€Korting 5% | 0,55€ / st |
| Bestelling boven: 100€Korting 10% | 0,52€ / st |
| Bestelling boven: 150€Korting 15% | 0,49€ / st |
| Bestelling boven: 200€Korting 20% | 0,46€ / st |
| Bestelling boven: 300€Korting 25% | 0,43€ / st |





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 11x14 cmStof: KatoenKleur: Bestseller


10 stuks Katoenen zakjes 11 x 14 cm - natuurlijk
3,84€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,38 € / st.0,38€ / st.1 verp. = 10 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 30x40 cmStof: OrganzaKleur:


5 stuks Organza zakken 30 x 40 cm - goud
3,59€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,72 € / st.0,72€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 30x40 cmStof: Katoen, polyesterKleur:


1 stuk Linnenlook zak met print 30 x 40 cm - natuurlijke kleur / zuurstok
3,89€ / verp.
1 verp. = 1 st.3,89 € / st.3,89€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 10x13 cmStof: KatoenKleur:


Adventskalender, 24 stuks Zakjes van 100% katoen 10 x 13 cm- natuurlijk
17,79€ / verp.
1 verp. = 1 st.17,79 € / st.17,79€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 38x42 cmStof: KatoenKleur:


1 stuk Katoenen tas 38 x 42 cm met lange hengsels - blauw
1,89€ / verp.
1 verp. = 1 st.1,89 € / st.1,89€ / st.1 verp. = 1 st.
Beschrijving
5 stuks jutezakjes in de kleur lichtbruin in het formaat 15 x 20 cm. De door ons aangeboden zakjes zijn vervaardigd van natuurlijke of synthetische jute, die gekenmerkt wordt door sterkte en het karakteristieke "touwtjesuitzicht". Beide stofzakjes absorberen vocht en geven vocht af, daarom verdragen ze goed variërende omgevingsomstandigheden.
Jutezakjes gaan uitstekend samen met natuurlijke decoraties, biovoeding, natuurlijke geuren en andere ecologische producten, waardoor ze perfect bijeenkomsten van het type vintage en evenementen gestileerd op een dorpsklimaat en een Oud-Pools traditioneel feest benadrukken.
Ons aanbod jutezakjes bevat eveneens modellen die speciaal in veel verschillende kleuren zijn geverfd, daardoor zal iedereen een jutezakje kunnen vinden dat ideaal voor hem is.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Jute |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk licht, Bruin |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 5 |
| Breedte * | 15 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis |
| Hoogte * | 20 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 16 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | JUT-1520-L.BR-212 |
| EAN | 5903003407270 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
5 stuks Jute zakjes 15 x 20 cm - lichtbruin
Stof: Jute, Formaat: 15x20 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice