10 stuks Organza zakken 22 x 30 cm - roze
3,59€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 40x55 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zak 40 x 55 cm - rood / kerstboom
5,79€ / verp.
1 verp. = 1 st.5,79 € / st.5,79€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 38x42 cmStof: KatoenKleur:


1 stuk Katoenen tas 38 x 42 cm met lange hengsels - wit
1,89€ / verp.
1 verp. = 1 st.1,89 € / st.1,89€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 10x13 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 10 x 13 cm - fuchsia
3,29€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,13 € / st.0,13€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 8x10 cmStof: Katoen, polyesterKleur: Bestseller


10 stuks Zakjes à la linnen 8 x 10 cm - natuurlijke kleur
2,79€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,28 € / st.0,28€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 8x10 cmStof: LinnenKleur:


10 stuks Natuurlijke linnen zakjes 8 x 10 cm
12,49€ / verp.
1 verp. = 10 st.1,25 € / st.1,25€ / st.1 verp. = 10 st.Tijdelijk niet op voorraad
Beschrijving
Een set van 10 stuks middelgrote organzazakjes in de kleur roze met afmetingen 22 x 30 cm. Ze worden ook tulen zakjes genoemd of zakjes van tule.
Organza is een elegante stof afkomstig uit Turkestan - een regio in Azië. De stof is heel stijlvol en tegelijk luchtig en delicaat. Het universeel uitzicht en de delicate doorzichtigheid ervan zorgen ervoor dat deze stof in elke situatie past.
In deze universele zakjes kunnen we allerhande voorwerpen opbergen: juwelen, muntstukken en knopen, maar ook kaarsjes of parfumflesjes. Evenzeer kan je er bloemblaadjes of geurbolletjes in doen.
Organza leent zich ook uitstekend als verpakking voor een klein geschenk of cadeau: de stof pakt het stijlvol in en bovendien wordt nog vóór het openen ervan de tip van de sluier opgelicht omdat de stof licht doorzichtig is.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 22 cm |
| Gelegenheid | Valentijnsdag |
| Hoogte * | 30 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 23.5 - 25.5 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | ORB-2230-PKX-071 |
| EAN | 5902565681999 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
10 stuks Organza zakken 22 x 30 cm - roze
Stof: Organza, Formaat: 22x30 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice