10 stuks Organza zakjes 18 x 24 cm - blauw
2,69€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 10x13 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 10 x 13 cm - natuurlijke kleur / sterren
5,79€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,58 € / st.0,58€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 30x40 cmStof: OrganzaKleur:


5 stuks Organza zakken 30 x 40 cm - rood
3,59€ / verp.
1 verp. = 5 st.0,72 € / st.0,72€ / st.1 verp. = 5 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - goud
3,99€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,16 € / st.0,16€ / st.1 verp. = 25 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 10x13 cmStof: KatoenKleur:


Adventskalender, 24 stuks Zakjes van 100% katoen 10 x 13 cm- natuurlijk
17,79€ / verp.
1 verp. = 1 st.17,79 € / st.17,79€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 11x14 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 11 x 14 cm - groen
3,69€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,15 € / st.0,15€ / st.1 verp. = 25 st.
Beschrijving
Een set van 10 stuks middelgrote organzazakjes in de kleur blauw met afmetingen 18 x 24 cm. Ze worden ook tulen zakjes genoemd of zakjes van tule.
Organza is een elegante stof afkomstig uit Turkestan - een regio in Azië. De stof is heel stijlvol en tegelijk luchtig en delicaat. Het universeel uitzicht en de delicate doorzichtigheid ervan zorgen ervoor dat deze stof in elke situatie past.
In deze universele zakjes kunnen we allerhande voorwerpen opbergen: juwelen, muntstukken en knopen, maar ook kaarsjes of parfumflesjes. Evenzeer kan je er bloemblaadjes of geurbolletjes in doen.
Organza leent zich ook uitstekend als verpakking voor een klein geschenk of cadeau: de stof pakt het stijlvol in en bovendien wordt nog vóór het openen ervan de tip van de sluier opgelicht omdat de stof licht doorzichtig is.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 18 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Pasen |
| Hoogte * | 24 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 18.5 - 19.5 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Middelgroot |
| SKU | ORB-1824-BLX-231 |
| EAN | 5902565681838 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
10 stuks Organza zakjes 18 x 24 cm - blauw
Stof: Organza, Formaat: 18x24 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice