25 stuks Organza zakjes 11 x 14 cm - roze
3,69€ / verp.
1 verp. = 25 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 22x30 cmStof: Katoen, polyester, LinnenKleur:


1 stuk Linnenlook zak met print 22 x 30 cm - natuurlijke kleur / voor knoflook (EN)
3,39€ / verp.
1 verp. = 1 st.3,39 € / st.3,39€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 12x15 cmStof: KatoenKleur: Bestseller


10 stuks Katoenen zakjes 12 x 15 cm - natuurlijk, met trekkoord
4,79€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,48 € / st.0,48€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 30x40 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zak met print 30 x 40 cm - eieren
4,39€ / verp.
1 verp. = 1 st.4,39 € / st.4,39€ / st.1 verp. = 1 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 9x12 cmStof: Katoen, polyester, LinnenKleur:


10 stuks Zakjes à la linnen met print 9 x 12 cm - natuurlijke kleur / thank you
7,49€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,75 € / st.0,75€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 5x7 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 5 x 7 cm - hemelsblauw
2,49€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,10 € / st.0,10€ / st.1 verp. = 25 st.
Beschrijving
We presenteren een collectie kleine (11 x 14 cm) organzazakjes in de kleur roze. Het pakket bestaat uit 25 stuks en deze kunnen op honderd verschillende manieren gebruikt worden. We kunnen eveneens bedrukte zakjes vervaardigen waarbij jouw logo rechtstreeks op het materiaal komt - je hoeft slechts contact met ons op te nemen.
Deze praktische zakjes lenen zich uitstekend voor het opbergen van kleine voorwerpen: dit kunnen verzamelmunten, naaibenodigdheden, kleine reclame- en bedrijfsgadgets, juwelen, zoetigheden en zelfs bloemblaadjes (bijv. van lavendel) - alles wat men zich maar kan verbeelden!
Organza is een heel luchtige en elegante stof waardoor dit weefsel zich perfect leent voor het inpakken van een klein cadeau voor een persoon aan wie men gehecht is - het gepresenteerde pakket van 25 stuks zal toelaten heel het gezin organzazakjes te geven.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 25 |
| Breedte * | 11 cm |
| Gelegenheid | Valentijnsdag |
| Hoogte * | 14 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 10 - 10,5 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Klein |
| SKU | ORB-1114-PKX-071 |
| EAN | 5902565681098 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
25 stuks Organza zakjes 11 x 14 cm - roze
Stof: Organza, Formaat: 11x14 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice