10 stuks Metaalachtige zakjes 12 x 15 cm - goud metallic
2,49€ / verp.
1 verp. = 10 st.| Beschikbare kortingen | Prijs voor dit product |
|---|---|
| Bestelling boven: 50€Korting 5% | 0,24€ / st |
| Bestelling boven: 100€Korting 10% | 0,22€ / st |
| Bestelling boven: 150€Korting 15% | 0,21€ / st |
| Bestelling boven: 200€Korting 20% | 0,20€ / st |
| Bestelling boven: 300€Korting 25% | 0,19€ / st |





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 10x13 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 10 x 13 cm - rood / kerstboom
6,09€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,61 € / st.0,61€ / st.1 verp. = 10 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 15x20 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 15 x 20 cm - neon groen
2,19€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,22 € / st.0,22€ / st.1 verp. = 10 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 12x15 cmStof: Katoen, polyester, LinnenKleur:


3 stuks Zakjes à la linnen met print 12 x 15 cm - natuurlijk / roze bloemen
1,29€ / verp.
1 verp. = 3 st.0,43 € / st.0,43€ / st.1 verp. = 3 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 11x20 cmStof: FluweelKleur:


10 stuks Fluwelen zakjes 11 x 20 cm - wit
5,39€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,54 € / st.0,54€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 3.5x19 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 3,5 x 19 cm - kleurenmix
3,49€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,14 € / st.0,14€ / st.1 verp. = 25 st.
Beschrijving
Set van 10 stuks metaalachtige zakjes met afmetingen 12 x 15 cm in de kleur goud.
Het glad oppervlak ervan zorgt gewoonweg voor de ideale verpakking van voorwerpen die we op een gepast elegante manier willen overhandigen: cadeaus, geschenken en ook bedrijfs- en promotiegadgets. De kleur goud drukt erkenning en respect uit, daarom benadrukken deze stijlvolle zakjes uitstekend het karakter van een belangrijke familiale of zakelijke bijeenkomst.
De metaalachtige zakjes worden heel vaak op huwelijksfeesten gebruikt als symbolische bedanking aan de gasten voor hun komst en bevatten dan bijv. iets zoets of een kort versje voor de gelegenheid. Het zakje kan eveneens gevuld worden met aromatische bloemblaadjes - zo'n cadeau vult perfect het beeld van het huwelijksfeest in de tuin aan. Er zijn nog veel meer mogelijkheden, alles wat men zich maar kan verbeelden, is mogelijk.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Metaalachtige |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 12 cm |
| Gelegenheid | Kerstmis, Valentijnsdag |
| Hoogte * | 15 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 11 - 12 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Klein |
| SKU | MET-1215-GXX-511 |
| EAN | 5902565686949 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen












Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice