10 stuks Jute zakjes 10 x 13 cm - lichtroze
3,49€ / verp.
1 verp. = 10 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 26x35 cmStof: SatijnKleur:


3 stuks Satijnen zakken 26 x 35 cm - zilver
2,29€ / verp.
1 verp. = 3 st.0,76 € / st.0,76€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JeansKleur:


3 stuks Jeans zakjes 12 x 15 cm - blauw
1,69€ / verp.
1 verp. = 3 st.0,56 € / st.0,56€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 5x7 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 5 x 7 cm - rood
2,49€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,10 € / st.0,10€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 13x18 cmStof: Katoen, polyester, LinnenKleur:


3 stuks Zakjes à la linnen met print 13 x 18 cm -natuurlijk / roze bloemen
1,49€ / verp.
1 verp. = 3 st.0,50 € / st.0,50€ / st.1 verp. = 3 st. -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - lichtroze
3,99€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,16 € / st.0,16€ / st.1 verp. = 25 st.Tijdelijk niet op voorraad
Beschrijving
10 stuks jutezakjes in de kleur lichtroze in het formaat 10 x 13 cm. De door ons aangeboden zakjes zijn vervaardigd van natuurlijke of synthetische jute, die gekenmerkt wordt door sterkte en het karakteristieke "touwtjesuitzicht". Beide stofzakjes absorberen vocht en geven vocht af, daarom verdragen ze goed variërende omgevingsomstandigheden.
Jutezakjes gaan uitstekend samen met natuurlijke decoraties, biovoeding, natuurlijke geuren en andere ecologische producten, waardoor ze perfect bijeenkomsten van het type vintage en evenementen gestileerd op een dorpsklimaat en een Oud-Pools traditioneel feest benadrukken.
Ons aanbod jutezakjes bevat eveneens modellen die speciaal in veel verschillende kleuren zijn geverfd, daardoor zal iedereen een jutezakje kunnen vinden dat ideaal voor hem is.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Jute |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 10 cm |
| Gelegenheid | Valentijnsdag, Pasen |
| Hoogte * | 13 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 9.5 - 11 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Klein |
| SKU | JUT-1013-L.PK-132 |
| EAN | 5902565687847 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
10 stuks Jute zakjes 10 x 13 cm - lichtroze
Stof: Jute, Formaat: 10x13 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice