5 stuks Organza zakken 40 x 55 cm - lichtroze
4,69€ / verp.
1 verp. = 5 st.E-mail zodra het product weer op voorraad is





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 26x35 cmStof: JuteKleur:


1 stuk Jute zak 26 x 35 cm - natuurlijke kleur / sterren
2,69€ / verp.
1 verp. = 1 st.2,69 € / st.2,69€ / st.1 verp. = 1 st. -
Maat: 10x13 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 10 x 13 cm - lichtpaars
3,29€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,13 € / st.0,13€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 22x30 cmStof: JuteKleur:


3 stuks Jute zakken 22 x 30 cm - rood
2,99€ / verp.
1 verp. = 3 st.1,00 € / st.1,00€ / st.1 verp. = 3 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - fuchsia
3,99€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,16 € / st.0,16€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 9x12 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 9 x 12 cm - goud
2,99€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,12 € / st.0,12€ / st.1 verp. = 25 st.Tijdelijk niet op voorraad
Beschrijving
5 stuks grote lichtroze organzazakjes in het formaat 40 x 55 cm is een heel praktische set met brede toepassing, die de inrichting van jouw huis vergemakkelijkt en zich ook leent voor gebruik in meer officiële situaties.
Een zakje is een praktische vorm om voorwerpen in op te bergen, maar bij de gewone touwzakjes en chiffontasjes, die overigens gewoon saai zijn, gaat de sluiting vlug stuk. Organzazakjes zijn daarentegen niet alleen solide, maar ook gewoon mooi. Hierdoor zijn ze perfect geschikt om een geschenk in te verpakken bij familiebijeenkomsten en meer officiële gelegenheden, bijv. bedrijfsevenementen. Dit formaat zal toelaten ook grote voorwerpen in te pakken: alcoholflessen, fotoalbums en ook grotere eletronische apparaten, bijv. een tablet.
De decoratieve organzazakjes zijn universele verpakkingen die in elke situatie tot hun recht komen.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Organza |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 5 |
| Breedte * | 40 cm |
| Gelegenheid | Valentijnsdag |
| Hoogte * | 55 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 47 - 50 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | ORB-4055-LPK-021 |
| EAN | 5902565685966 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
5 stuks Organza zakken 40 x 55 cm - lichtroze
Stof: Organza, Formaat: 40x55 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.














Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice