1 stuk Linnenlook zak met print 30 x 40 cm - voor paddenstoelen (EN)
3,79€ / verp.
1 verp. = 1 st.| Beschikbare kortingen | Prijs voor dit product |
|---|---|
| Bestelling boven: 50€Korting 5% | 3,60€ / st |
| Bestelling boven: 100€Korting 10% | 3,41€ / st |
| Bestelling boven: 150€Korting 15% | 3,22€ / st |
| Bestelling boven: 200€Korting 20% | 3,03€ / st |
| Bestelling boven: 300€Korting 25% | 2,84€ / st |





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 8x10 cmStof: OrganzaKleur: -12%


25 stuks Organza zakjes 8 x 10 cm - groen
2,29€ / verp.
2,59€1 verp. = 25 st.0,09 € / st.Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 2,29€.
0,09€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 15x20 cmStof: JuteKleur: -15%


5 stuks Jute zakjes 15 x 20 cm - kleurenmix
2,89€ / verp.
3,39€1 verp. = 5 st.0,58 € / st.Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 2,89€.
0,58€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 18x24 cmStof: JuteKleur: -13%


5 stuks Jute zakjes 18 x 24 cm - kleurenmix
3,49€ / verp.
3,99€1 verp. = 5 st.0,70 € / st.Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 3,49€.
0,70€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: Verschillende matenStof: Katoen, Katoen, polyesterKleur: -29%


5 stuks Linnenlook zakken voor groenten (3 stuks) en katoenen boodschappentassen (2 stuks) (EN)
5,99€ / verp.
8,39€1 verp. = 5 st.1,20 € / st.Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 5,99€.
1,20€ / st.1 verp. = 5 st. -
Maat: 12x15 cmStof: JuteKleur: -24%


Jute zakjes met stippen - 12x15 cm, set van 10 - natuurlijk & feestelijk verpakt
4,69€ / verp.
6,19€1 verp. = 10 st.0,47 € / st.Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen vóór de prijsverlaging: 4,69€.
0,47€ / st.1 verp. = 10 st.
Beschrijving
Vraagt u zich af hoe u gedroogde paddenstoelen kan bewaren? Kies voor verpakkingen van natuurlijke materialen! Een natuurlijke linnen zak van 30 x 40 cm is geschikt voor grote hoeveelheden van gedroogde paddenstoelen. Deze natuurlijke, luchtdoorlatende stof houdt uw voorraden beschermd tegen schimmel. Een linnen zak voor gedroogde paddenstoelen is meer dan alleen een praktische, milieuvriendelijke verpakking. Deze linnen tas met een decoratieve opdruk (en een inscriptie in het Pools) en een natuurlijk trekkoordje aan de zoom zal tegelijk ook een mooie en uiterst originele decoratie voor uw keuken zijn!
De grote linnen zak voor paddestoelen die hier wordt aangeboden, is ook perfect voor boodschappen op de markt en in de kruidenierswinkel (hij zal zeker niet alleen de paddestoelenplukkers bekoren, maar ook de champignonkwekers en de eigenaars van kruidenierswinkels).
Neem zeker ook uw linnen zakjes voor paddenstoelen mee op een tochtje naar het bos! Onze linnen zakjes voor paddestoelen zijn licht en compact op te vouwen. Ze nemen heel weinig plaats in en zullen zeker van pas komen wanneer u onverwacht op een paddenstoelenveld stuit!
Bestel dus vandaag nog deze mooie en praktische linnen zak voor uw gedroogde en verse paddenstoelen!
De verpakkingen die wij aanbieden zijn gemaakt van katoenen en polyester. De combinatie van natuurlijke en synthetische vezels garandeert duurzaamheid en sterkte, en een hoge resistentie tegen uitrekken en schuren.
Alle onze zakjes zijn handgemaakt. De plaatsing van de decoratieve applique/print in individuele stukken kan enigszins afwijken van de op de foto's getoonde plaats.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Katoen, polyester, Linnen |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk |
| Decoratieve bedrukking | Ja |
| Stuks per pakket | 1 |
| Breedte * | 30 cm |
| Hoogte * | 40 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 34 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 5% |
| Grootte | Groot |
| SKU | NLIN-3040-NAT-MUS.PL-001 |
| EAN | 5903003408468 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
1 stuk Linnenlook zak met print 30 x 40 cm - voor paddenstoelen (EN)
Stof: Katoen, polyester, Linnen, Formaat: 30x40 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice