10 stuks Katoenen zakjes 6 x 8 cm - turquoise
2,69€ / verp.
1 verp. = 10 st.| Beschikbare kortingen | Prijs voor dit product |
|---|---|
| Bestelling boven: 50€Korting 5% | 0,26€ / st |
| Bestelling boven: 100€Korting 10% | 0,24€ / st |
| Bestelling boven: 150€Korting 15% | 0,23€ / st |
| Bestelling boven: 200€Korting 20% | 0,22€ / st |
| Bestelling boven: 300€Korting 25% | 0,20€ / st |





Maak gebruik van de huidige kansen
-
Maat: 11x14 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 11 x 14 cm - neon groen
3,69€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,15 € / st.0,15€ / st.1 verp. = 25 st. -
Maat: 15x33 cmStof: OrganzaKleur:


10 stuks Organza zakjes 15 x 33 cm - kleurenmix
4,29€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,43 € / st.0,43€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 13x18 cmStof: JuteKleur:


10 stuks Jute zakjes 13 x 18 cm - grijs
4,99€ / verp.
1 verp. = 10 st.0,50 € / st.0,50€ / st.1 verp. = 10 st. -
Maat: 26x35 cmStof: Katoen, polyester, LinnenKleur: Bestseller


1 stuk Linnenlook zak 26 x 35 cm - natuurlijke kleur
1,19€ / verp.
1 verp. = 1 st.1,19 € / st.1,19€ / st.1 verp. = 1 st.Tijdelijk niet op voorraad -
Maat: 12x15 cmStof: OrganzaKleur:


25 stuks Organza zakjes 12 x 15 cm - goud
3,99€ / verp.
1 verp. = 25 st.0,16 € / st.0,16€ / st.1 verp. = 25 st.Tijdelijk niet op voorraad
Beschrijving
Kleine maar veelzijdige zakjes van elegant katoen in een turquoise kleur in de maat 6 x 8 cm. Het gepresenteerde pakket bestaat uit 10 stuks, waardoor een eenmalige aanschaf van onze practische zakjes langer meegaat.
Kleine katoenen zakjes zijn perfect als originele cadeauverpakking! Je kan ze ook thuis, op school of onderweg gebruiken - berg erin op wat je wilt en wees altijd georganiseerd.
Op speciaal verzoek van onze klanten kunnen wij ook bedrukte zakjes maken. Als je geïnteresseerd bent in een dergelijke optie, neem dan contact met ons op en wij zullen je logo rechtstreeks op het materiaal aanbrengen.
Volledige beschrijving bekijkenProductinformatie
| Stof | Katoen |
|---|---|
| Kleur | Turquoise |
| Decoratieve bedrukking | Nee |
| Stuks per pakket | 10 |
| Breedte * | 6 cm |
| Gelegenheid | Pasen |
| Hoogte * | 8 cm |
| Hoogte van trekstrip * | 5,5 - 6 cm |
| * Tolerantie van formaten | +/- 1 cm |
| Grootte | Klein |
| SKU | COT-0608-TQX-001 |
| EAN | 5903003409526 |

Details over de conformiteit van het product met de regelgeving: Productverantwoordelijkheid
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polen
1 Ontwerpen
2 Prijsberekening
3 Contact
10 stuks Katoenen zakjes 6 x 8 cm - turquoise
Stof: Katoen, Formaat: 6x8 cm
Verklein het drukgebied naar voor een lagere prijs
Jouw ontwerp
+ Bestand toevoegen
Helaas hebben we momenteel niet voldoende producten op voorraad om je bestelling te realiseren. Neem contact met ons op om de beschikbaarheid of alternatieven te bekijken.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Onmiddellijke beschikbaarheid
Hoge kwaliteit
Personalisatie beschikbaar
Klantenservice